Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Szia(sztok)!

Már nyakamom az érettségi és teljesen kétségbe vagyok esve amiatt, hogy mivel foglalkozzak a későbbiekben.

Tömören:

5-ös tanuló vagyok, mindenképpen szeretnék diplomát szerezni egyetemen/főiskolán. Humán beállítottságú vagyok, kifejezetten rühellem a fizikát, kémiát, matekot és az informatikát. Kedvenc tantárgyaim a rajz (jó a kézügyességem, hobbiként otthon szoktam "firkálni" és festeni), irodalom, ének (szeretek énekelni, de azt is csak hobbiként), történelem és biológia (mindközül ez megy a legkevésbé, viszont a tanárom nagyon jól tanítja, emiatt nekem is tetszenek az órái és szeretem ezt a tantárgyat). Nyelvérzékem egy nagy nulla és még a nyelvtanáraim is nagyon gagyik. A német nyelvet már 12 éve tanulom, mégis csak egy kezdő szintjén vagyok...Tudom, nagyon gáz. Amint lesz rá lehetőségem, járni fogok nyelvtanfolyamra, hiszen a középfokú nyelvvizsga kelleni fog. Szeretem a kisgyerekeket, akik még nem járnak iskolába és a csecsemőket. Utazni is nagyon szeretek, főleg azért, mert más országok kultúráit ismerhetem meg. Uu, és szeretek beszélni... nagyon.^^'



Ezek alapján lenne valakinek valamilyen ötlete számomra?


L



2019. dec. 30. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Tanár, csak nem a magyar közoktatásban
2019. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Óvodapedagógus :D
2019. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Grafikus, tájépítész
2019. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Óvónéninek szuper lennél. Rajz, ének, mesék, és irgalmatlan sok duma.
2019. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
5%
Humàn diplomàval éhezni fogsz a mérnökökhöz informatikusokhoz képest koldus szegény leszel, főleg úgy, hogy nyelvekben sem vagy jó elmondásod szerint.
2019. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekkel a késségekkel olyan területek jöhetnek szóba, amik nagy elhivatottságot igényelnek. Pl, ha szereted a gyerekeket, óvódapedagógus vagy gyógypedagógus. Esetleg pszichológia. Illetve még a jogász szak, ami a képességeiddel jó lehet, igaz, az egy kicsit más irány.

A nyelv tanulásba pedig még belejöhetsz, ha találsz egy jó tanárt!

2020. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

No offense, de hogy lehetsz "5-ös tanuló", ha természettudományi tárgyakból, nyelvből állításod szerint gyenge vagy?


Én amiből gyenge voltam, az 2-es lett.. :D

2020. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogász irodalom, törit szereted abból kell érettségizned emelt szinten jól is fizet.
2020. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
35%
Megvilágosodott mester. A megvilágosodáson kívül nincs más értelme az életnek.
2020. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
14%
youtuber
2020. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!