Felvehetnek a Fazekasba?

Figyelt kérdés
Az ideiglenes listán egy osztályban már biztosan bent vagyok, az lenne a kérdésem, hogy mennyi az esély arra, hogy 8-an kiesnek előttem a másik, spanyol-kéttannyelvű szakról? Ez lenne tulajdonképpen a legfőbb osztály, amire a legjobban be szeretnék kerülni de természetesen borzasztóan örülök, hogy biztosan a Fazekasba fogok járni, de azért mégis :) Előre is köszönöm!

2021. márc. 4. 23:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a címet, mert a Fazekas már biztos. Inkább felvehetnek-e a spanyol kéttannyelvű osztályába?
2021. márc. 4. 23:19
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
34,12 vagy talán 34,13%, ha jól számoltam.
2021. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Hát mivel a Fazekas konkrétan az ország #1 számú gimnáziuma, ezért kizárt, hogy találsz 8 olyan hülyét, akik inkább mégis egy gyengébb gimibe mennének. Ha a fővárosi gyakorló Fazekasról beszélünk.
2021. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy talán átmennek egy másik szakra az iskolán belül, mert apa segítségével pár om-azonosítót megnéztünk és a legtöbben máshova is jelentkeznek. Valamint talán előrébb sorolják a Tág-ot vagy a Kossuthtot.
2021. márc. 5. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanarról a Fazekasról beszélünk? 8. kerület? Mert az elé nem sorol senki semmit. Az az ország #1 gimije.


Az lehet, hogy 8 gyerek a matek vagy angol szakot sorolta előrébb ugyanabban a gimiben, és a spanyolt csak futottak még jelleggel írta be. Akkor lehet, hogy kitisztul 8-10 hely előtted.

2021. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, de a debreceniről van szó.
2021. márc. 5. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ja hát azért ez fontos információ. :D
2021. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

#5 Ez tök hülyeség, engem is felvettek a budapesti Fazekasba 3 éve, mégis mást írtam be első és második helyre, ugyanis azok az iskolák szimpatikusabbak voltak. A felvizsga.hu -n is megnézheted, hogy tavaly az 55. helyen lévő is bekerült az osztály 32 meghirdetett helyére.


Kérdező, 8 ember szinte teljesen biztosan ki fog esni előled, a 15 meghirdetett helyre 2018 -ban a 26., 2019 -ben a 45., tavaly pedig a 31. helyről került be a legutolsó jelentkező.

2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!