Szerintetek felvesznek a Hunfalvyba?

Figyelt kérdés
156.helyen vagyok az ideiglenes sorrendben a 464 ember közül és a 464-ből 313-nak van esélye bekerülni az oldal szerint. Szerintetek mennyi esélyem van bekerülni?

2021. márc. 6. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A Hunfalvyt sokan mentőiskolának írják be. Nagy valószínűséggel sokan ki fognak esni előled, mert elmennek erősebb gimnázkumokba. Szerintem bekerülsz.
2021. márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
156.hely eléggé messze van, ha a tavalyit megnézed. Reménykedni persze lehet, hatha sikerül, sose lehet tudni idén mi lesz.
2021. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
melyik osztályba jelentkeztél?
2021. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 angol nyek
2021. márc. 8. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
148 pontod van, ugye? tavaly a 115. volt az utolso, aki felvételt nyert oda 151 ponttal:// nem szeretnélek áltatni, valoszinuleg nem leszel bent. remenykedni viszont lehet, minden evben mas!!
2021. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 arra gondoltam, hogy mivel most 100-an többen jelentkeztek mint tavaly így több esélyem van..
2021. márc. 15. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

nezd, nem tudjuk hogy az a +100 gyerek milyen kepessegu. lehet, hogy mind jobbak, lehet, hogy mind rosszabbak. eselyed van, persze. ne vedd biztosra amit mondtam, nem vagyok szakerto, egy ugyanolyan 14 eves gyerek vagyok mint te. en ezt igy latom/lattam. nem hiszem hogy feltetlenul konnyebb lenne bekerulni most, hiszen nem a ferohelyek szama nott, hanem a jelentkezoke. ebbol a szemszogbol nezve egyenesen nehezebb, ha mindent jol gondolok.

igazabol most sok minden attol fugg, hogy az elotted levok elso helyre irjak a hunfalvyt, vagy nem.

az technikailag semmit sem jelent, hogy hány diáknak van eselye a bejutásra, hiszen az elmult évekből senki nem kerult be a 300. helyrol. nem is hiszem, hogy fog.

eselyed van, de korant sem biztos, hogy bejutsz.

azt gondold vegig, hogy a 250. helyrol mennyi eselyed lehet mondjuk bejutni ugy, hogy elotted van tobb szaz ember, akik kozul sokan be akarnak kerulni abba a bizonyos 36/harmincvalamennyi helyre.

mindenesetre remenykedni lehet^^

2021. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!