Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik oktatás tetszik jobban...

Melyik oktatás tetszik jobban az online vagy offline?(Amikor suliban voltál)

Figyelt kérdés
Én már kicsit hiányolom az offline-t.

2021. márc. 12. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Online
Offline
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az online. Egyetemista vagyok, olyanokat puskázok, mint a fene. Persze készülök is, viszont mellé puskázok is. Ráadásul még másokat is bevontam már zh vagy vizsga megírásába. Nagyon jó.
2021. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelmű hogy a normális. Az online csak azoknak tetszik akiknek nincs közösségi élete, így nem hiányoznak a barátai/nagyon sok idő lenne beutazni a suliba.
2021. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Egyik se. Gimiben mindig szívattak ezért megutáltam a sulit. Online annyi házit adtak egyetemen hogy lehetetlenség volt mindenből készülni. Másfél hónapig szenvedtem de inkább otthagytam, minthogy kinyírjam magam. Én végleg kinőttem mindenféle suliból, hátam közepére nem kívánok többet semmilyen oktatást. Inkább legyek boldog budipucoló, mint depressziós irodakukac.
2021. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

"Egyértelmű hogy a normális. Az online csak azoknak tetszik akiknek nincs közösségi élete, így nem hiányoznak a barátai/nagyon sok idő lenne beutazni a suliba."


Egyáltalán nem. Nekem pl van online közösségi életem. Tudod a facebook az közösségi oldal, közösségnek számít. Amúgy meg inkább ülnék bent csak így könnyebb az egyetem sokkal. :D

2021. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!