Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írhatok a rektornak, ha nem...

Írhatok a rektornak, ha nem tetszik az egyetem időbeosztása és várhatok-e érdemleges választ (esetleg változtatást)?

Figyelt kérdés
Van rá esély, hogy normális indoklás esetén változtatnak az időbeosztáson?

2017. okt. 11. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hacsak nincs valami extra indokod (legalább európai sporteredmény meg hasonlók) akkor kb esélytelen.
2017. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit előreszaladtál:

Sok órát házon belül, az adott tanszéknél tudsz áttenni, illetve kérni az áttételt, sőt magával a tanárral is meg lehet beszélni, ha több csoportja van.


Ha ez nem, akkor talán a dékán, aki a kar vezetője.


Rektornak írhatsz, aki egyébként az összegyetem vezetője, nem ez a dolga...

2017. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Egyetem időbeosztása?

Tudod, hogy milyen hamar fogják a kukába dobni a papírod és szólni a titkárnőnek, hogy írjon egy szép nemleges választ, ha ilyen pontatlanul fogalmazol? :D :D


Ha az órarenddel van baj, akkor először is az adott tanárokkal kell beszélni, hogy nem e tudnátok találni valami megoldást.

Pl.: Másik csoportnak tartott gyakorlatra bejárni.

Dékánt csak akkor ajánlatos ilyenkor keresni ha!!!

Nem tudsz valamelyik órára bejárni óraütközés miatt, ami nem a te hibád.

Sok lyukas óra, bejárás, stb. nem szokott meggyőző érv lenni.


Azonban ha a tényleges egyetemi időbeosztást akarod megváltoztatni. :D Az már komolyabb lesz. :D

Értem ez alatt a szüneteket, kari napokat, stb. :D

2017. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!