Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME építészmérnöki osztatlan...

BME építészmérnöki osztatlan képzésén szerintetek tavalyihoz képest hogy alakul a ponthatár?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet megmondani, de olyan véleményére lennék kiváncsi aki jobban beleláthat.😄

2021. márc. 18. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

az utóbbi 4 évben folyamatosan emelkedett, úgyhogy ha csak nem lesz extra nehéz az érettségi nem hiszem, hogy lejjebb megy, esetleg stagnálni fog

ebbe senki sem láthat bele, mivel az egyetem azt mondja, hogy mondjuk 150 embert vesznek fel, akkor a százötvenedik emberke pontszáma lesz a ponthatár, úgyhogy ez rajtatok múlik érettségizők :)

(az emelkedésben az is szerepet játszhat, hogy mostmár, ha jól tudom nem kötelező a mateknak lennie az emeltnek, hanem töri is lehet, vagy más ami könnyebb -abszurd egyébként, ha valakinek kimarad az integrálás a középiskolából, az nagyon megszívja, mikor 90perc alatt magyarázzák el azt, amit gimiben matekfakton hetekig tanulnak az emberek- és így a ponthatárok is emelkedhetnek)

2021. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt választ!
2021. márc. 23. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
emelkedni fog, többen jelentkeztek idén
2021. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!