Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 270 ponttal van e esélyem...

270 ponttal van e esélyem hogy PTE-PMMK építészmérnökire felvegyenek?

Figyelt kérdés
Költségtéritésesre

2012. jún. 6. 18:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%

270 pont??

Mondd már meg mit akarsz, ha ahhoz is hülye vagy, h leérettségizz 5re matekból?

2012. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Van más, aki adna véleményt?
2012. jún. 6. 19:46
 3/24 Retekszisz ***** válasza:
38%
nagyon remélem, hogy nem lehet ennyi ponttal bekerülni.
2012. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Azt meg miért reméled? h*lye idi*ta, minek kell azt kívánnod hogy rosszul menjen nekem?


Ha magam fizetem a képzést akkor nem tökk mindegy neked, hogy könnyü e vagy nehéz bejutni?

2012. jún. 6. 22:51
 5/24 A kérdező kommentje:

Remélem fel vesznek, és ha valamikor találkozom egy olyan f*sszal, mint te, vagy az elsö, aki úgy gondolja hogy nekem nincs helyem ott, mert kevés ponttal juttotam be, vgay bármi, úgy fejbe fogom ütni, hogy akár ki is rughatnak az egyetemtöl. Tele van már a tökom ilyenektöl.


Már több mint egy éve, gyüjtögetem a pénzem hogy fizethessem a képzésemet, és tanulok itthon, önmagam, tanár nélkül, és kicsit rosszul sikerült a vizsga, de azért talán még így is feltudnának venni. Erre jösz te, és ilyeneket mondasz, ki a f*szom vagy te?


Le nézel engem, mert úgy gondolod te többet szenvedtél a magas pontszámaid ért?


Ilyeneknek kéne kimenni az országból, menjél északra, ott lesz sok a magad fajtából..

2012. jún. 6. 22:56
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elég lesz, de ott jobban kellesz teljesítened mint érettségin. (hasznos lenne ha már nyáron elkezdenél tanulni, ismételni kicsit)
2012. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen, abban én is tisztában vagyok (egyébként, köszi a normális választ)..


A dolog az, hogy tudom a fizikát, a vizsga nem is volt olyan nehéz, csak sztresz..


A matek az más dolog, mert ott nem is volt egy rendes könyvem miböl tanuljak.. Csak a régi vizsgákból próbáltam gyakorólni, meg érteni hogy mit hogy kellet mególdani.


A szóbelit hogy számítják bele a pontszámításban?

2012. jún. 6. 23:17
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Úgy, hogy a százalékos értéked az egészre vonatkozik nem csak az írásbelire.

pl. magyarnál az egész 150 pontos. 100 pont az írásbeli 50 pont a szóbeli. Elérsz mondjuk írásbelin 60 pontot (60%) szóbelin 50 pontot (100%) akkor a százalékod : (60+50)/1,5 azaz 73%

Ha nem tudod hogy ezekkel hogy számolnak ott a felvi.hu, mindent megtalálsz.

2012. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A költségtérítéses képzés szerintem sikerülni fog.
2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

Én kívánom neked, hogy felvegyenek! Nekem nagy álmom ez, idén felvételizek oda.

Sok sikert hozzá!

2012. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!