Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Online végezhető OKJ képzéseke...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Online végezhető OKJ képzéseket még lehet "indítani", lehet jelentkezni rájuk?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, amiket ha befizetsz, "elindítasz", akkor automatikusan elindulnak, tehát nem becsatlakozás anno 2020-ban elindultakra, meg nem most indulna, mivel már nem indulhat, hanem ilyen online OKJ képzésekre.

Úgy tudom, hogy 2020 decemberében indultak az utolsó hagyományos OKJ képzések, de találtam egy oldalt (többet nem néztem), ahol lehet jelentkezni online OKJ-s képzésekre és azonnal elindulnak a jelentkezés pillanatában. Tehát az ember befizeti, kap tananyagot és van X hónapja megtanulni, majd vizsgázni, ami úgy tudom, hagyományos OKJ-s vizsgákat még 2022 december 31-ig lehet szervezni, tehát le lehetne addig vizsgázni.


Írtam a helynek, de tudom, hogy lassan válaszolnak, mert már régebb végeztem náluk ilyen online OKJ-s képzést, ismerem őket így, szóval örülnék, ha valaki tudna mielőbb választ adni a kérdésre, mert akkor nem halogatom, a napokban el is indítanék egy ilyen képzést, amire nagy szükségem lenne egy munkakör betöltéséhez!


Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat! Kérem csak az válaszoljon, aki konkrétan tudja, hogy indulhat-e ilyen vagy nem, vagy olyan, akinek van tapasztalata, és éppen csinál ilyet, vagy nem sikerült neki elindítania!



2021. márc. 24. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik oldal?
2021. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a helyet és ezt válaszolták röviden:


"igen, ez is OKJ-s papír lesz és kiskapu arra, hogy nem lehet már idén OKJ-t kezdeni, mert ezt lehet."

2021. ápr. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!