Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetlen amit szeretek az...

Az egyetlen amit szeretek az a tánc, de nincs túl nagy tehetségem hozzá. Hova tovább?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek meg ugye valahol tovább kellene tanulnom. De nem tudom mit tegyek. Semmiben nem vagyok kiemelkedően jó. Az egyetlen ami érdekel és amit szeretek csinálni az a tánc. Viszont látom a többieket és fel tudom mérni a képességeim. Látom, hogy nehezebben tanulok, nem vagyok olyan jó mint a többiek. Rengeteget gyakorlok meg tényleg nagyon szeretem, de ez ilyen hobbi amatőr szinten. Egy táncművészetire nem vennének fel. Nem is tudom miből érettségizzek/mit fogok kezdeni utána. Valami tanács?
2021. ápr. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tánc? Amennyiben néptánc esetleg olvasd el ezt ez egy néptáncpedagógusi képzés, ami nem Táncművészeti szintű viszont mégis tánccal kapcsolatos:

[link]

Emellett elvégezhetnél egy tanítóképzőt/tanárképzőt és akkor rendes tanítás mellett, néptáncot is oktathatnál gyerekeknek. (persze ez csak egy tipp)

2021. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami mozgással kapcsolatos szak? Pl gyógytornász? Tesi tanár? Vagy ha nem egyetem Pl személyi edző?
2021. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy próbálkozhatnál szinpadi tánccal, valami Technikum? Biztos van ilyen, mert színész is van középszintűt képzésben is.
2021. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!