Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE PSZK Gazdaságinformatika(F...

BGE PSZK Gazdaságinformatika(FOSZK)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is a BGE ezen szakára járók véleményét és vagy tapasztalataira lennék kíváncsi!


Ide jelentkeztem idén, de elég kezdő vagyok a programozásban(C#), de szeretnék tanulni.

Maga a szak "nehézsége" és tanulni való programnyelve/ nyelvei érdekelnének.

Milyen a programozás és a többi tantárgy oktatása?

Sznt nulla tudással is helyt lehet állni?

Ha menne nekem mindenképp tevezek Bsc-re menni.



2021. ápr. 3. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Én bsc-n végeztem, kb 0 informatikai tudással is elvégezhető az alapszak, prog 1-prog 2 java volt OOP 1 - OOP 2 volt c#, de nem olyan komoly szinten tanultuk, hogy érjen is valamit - elég alap programokat kellett készíteni, kb emelt infó érettségi szint :)
2021. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont erre a szakra járok BGE-n foszkon. Bőven el lehet végezni egy alap informatikai háttértudással is. Én középsuliba turizmust tanultam majd mentem erre a szakra, ugyhogy nem volt olyan sok közöm az informatikához. Mi java és c# nyelven tanultunk, java-t 1 évig c# az csak egy félévig. Nagyon alap dolgokat kérnek, teljesíthető mindkettő tárgy gond nélkül úgy hogy én előtte még sosem programoztam. Ezen kívűl volt még számos infos tárgyunk pl. adatbázis rendszerek, operációs rendszerek, html, ezek is mind teljesíthetőek, egyedül a számítástudomány nevű tárgy volt húzósabb, de összeségében egyáltalán nem vészes teljesíteni a követelményeket.
2021. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!