Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyiért érdemes megvenni...

Mennyiért érdemes megvenni egy érettségi tárgyból, a kidolgozott tételeket?

Figyelt kérdés
Társadalomismeret emelt szintű érettségiről lenne szó, ahol 55 tétel van összesen. Mennyit adnátok érte maximum?

#tételek, társadalomismeret, érettségi, emelt
2021. ápr. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig szorgalmasan tanultál és van saját könyved/vázlatod akkor szerintem nem érdemes. Többet ér, ha az ismertekből tanulsz ebben a végső érettségi előtti időszakban. Ha keszekusza a fejedben az anyag, esetleg alig tanultál rá még, akkor érdemes kidolgozott tételeket venned, de fontos, hogy az megbízható helyről legyen. Én nem szívesen költök ilyenre, max 10ezer forintot mondanék.
2021. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Én is 10,000 ft ot mondanék bár én sosem bíztam mások tételeiben inkább kidolgoztam magam
2021. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit. Egyrészt nem bízok mások kidolgozásaiban. Másrészt meg amíg kidolgozott, addig is tanulok.

De ha valaki nem akarja kidolgozni, a neten már minden kidolgozás fellelhető.

2021. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!