Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek rendőrségi...

Hogyan lehetek rendőrségi pszichológus?

Figyelt kérdés
Gondolom pszichológiai alapszak. Azután milyen mesterképzés + még szükséges valamilyen szakképzés? Nem találok konkrétan így erről semmit. Vagy 3+2 év és megpróbálok rendőrségnél elhelyezkedni? Tud valaki segìteni?

2021. ápr. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a google, ugyanis ez a kérdés már elég sokszor elhangzott itt a GYK-n.
2021. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus csak 3+2 év után leszel, szóval a pszicho mesterre mindenképpen maradni kell.
2021. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer megpróbáltam kicsit jobban utána nézni, de szinte semmit nem találni róla. Mivel azonban konkrét szakképzést én sose láttam, ezért valószínű, hogy elég az 5 év egyetem. És igen, kell az 5 év, mert 3 év után csak viselkedéselemző diplomát kapsz, amivel nem lehet túl sok mindent csinálni. Viszont nem valószínű, hogy pályakezdőként, 0 tapasztalattal (főleg ilyen irányú tapasztalattal) felvesznek, de aztán sosem lehet tudni.

(Viszont nem vagyok benne biztos, hogy valóban rendőrségi pszichológusra gondolsz, mert láttam itt GYK-n olyat, hogy igazából igazságügyi klinikai szakpszichológus szeretett volna lenni a kérdező, csak nem tudta a pontos megnevezést. Ez egy jóval hosszabb képzés egyébként. De ha nem ez érdekel, akkor nem írom le feleslegesen annak a menetét. :D)

2021. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pszicho alapszak + kriminológia mester
2021. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!