Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrségi pszichológiai...

Rendőrségi pszichológiai vizsgálathoz lenne kérdésem. A A Pszichológussal való beszélgetéssel vannak problémáim, a legutóbb is ott buktam el. A pszichológust mivel tudnánk rávenni, hogy alkalmasak lennénk rendőrnek?

Figyelt kérdés

Szóval olyan jó érveket szeretném ha írnátok, amivel meg tudom indokolni, hogy "Miért szeretnék rendőr lenni, Milyen olyan jó tulajdonságaim vannak, ami miatt jó rendőr lennék, Szerintem jó e rendőrnek lenni?" Miért jó rendőrnek lenni?"


Légyszives ezekre a kérdésekre írjatok nagyon jó, meggyőző válaszokat.


2014. júl. 20. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit mondtál eddig?
2014. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Edddig 1x voltam, de akkor igazán nem tudtam ezekre mit válaszolni, mert nem tudtam, hogy akarom e igazán vagy sem. De mostmár szeretném ha sikerülne, egyébként teljesen máshol lesz ez az új "kihallgatás" és más pszichológussal, szóval tiszta lappal indulok.
2014. júl. 20. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejsd el nem neked való a rendőrség.
2014. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nézd, ott más szempontok vannak, mint egy "normál" pszichológusnál.

szal ezt h miért szeretnéd és stb, ez olyan álca-kérdés, a lényeg nem ez, bár ha erre olyan válaszokat adsz, h erős kisebbrendűségi komplexusaid vannak és emiatt dúl benned az agresszió, az erőszak és azt tök jó legális formában kiélni, na az már komoly pont.

2014. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!