A szegedi, a pécsi vagy debreceni egyetemen a "legjobb" a gyógyszerész és az orvosi képzés?

Figyelt kérdés
Kérlek, indokoljátok is meg.

2021. ápr. 9. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szegedet nagyon-nagyon szeretem orvostanhallgatóként. Nekem itt személyesebb az oktatás, mint Pesten tapasztaltam.
2021. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Annyi ilyen kérdés van, mindnek az a konklúziója, hogy mind a négy orvosi egyetemünk minőségi. Vannak egyedi gyengéik, erősségeik, de nem lehet egyet a többi fölé emelni. De szegedi hallgatóként azt mondom, hogy SZOTE ollé ollé ollé
2021. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Esetleg tudnátok nekem mesélni arról, hogy milyen a képzés és úgy általánosságban mennyit szoktatok tanulni egy héten?

2021. ápr. 9. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen annyiból van előnyben, hogy van 3 gyógyszergyár, és most épül egy vakcinagyár valamilyen kutatóbázissal.
2021. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok, hogy Debrecenben lényegesebben könnyebb elvégezni a GYTK-t, mint Pesten.
2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!