Két hét alatt hogyan?

Figyelt kérdés

Két hetem van a nyelvtudásom fejlesztésére! Egyetem, minor szak felvétele. Az adptt nyelvből érettségiztem és van nyelvvizsgám is (középfok) de azóta nem használtam és sokat felejtettem! Középfokig kéne újra felhoznom magamat.

(Nyáron nem tudtam tanulni, családi okok miatt!)


Mit csináljak, hogy fogjak neki? Hatékonyan?


2010. aug. 21. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nezzel olyan nyelvu filmeket, ami felfrissiti a nyelvtudasodat. Nekem ez a modszer vallt be.
2010. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A filmek mindenképpen sokat segítenek, de mellette én olvasnék neten cikkeket is, hogy lásd leírva is a dolgokat és közben hátha felelevenedne a nyelvtan is.
2010. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgass olyan nyelvű zenét és nézd közben a dalszöveget... :D Ha volt könyved és van benne szószedet, lapozd át, olvasd át párszor. Egy-két régi feladatot megoldhatsz, mondjuk olvasott szövegértést és próbálj beszélni 4-5 percig folyamatosan egy témában.
2010. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!