Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolások ti az online...

Középiskolások ti az online oktatás alatt mennyit tanultok naponta?

Figyelt kérdés
Csak mert én általában reggel 8-tól délután 4-5-ig kisebb szünetekkel persze. És még a hétvégéket is végig tanulom de még így sem érzem elégnek.
2021. ápr. 11. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően 8:45-kor van az első online órám, és ezután ált. 15:30 körül végzek, de van több lyukasórám is.
2021. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ugyanez mint az elsonek, de házit is sokat kapunk amit még ezután kell megcsinálnom
2021. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én szinte semmit sem. Az órák alatt sorozatot néztem. Csaka matekórán figyeltem mert az nem megy a többi kábé négyes. OKJ-re elég lesz ennyi is.
2021. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom a 3-ast miért pontoztátok le.

Én gyorsan összecsapom aztán ennyi

2021. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte semennyit. Bemegyek órára, végighallgatom, de közben általában gyakorikérdéseket nézem, vagy chatelek valakivel. Este 6-8 felé megcsinálom az aznapi házikat, és ha holnap pl dolgozat, akkor átnézem az anyagot és memorizálom, hogy a tankönyvben melyik anyagrész melyik oldalt van, hogyha a dolgozatban van egy olyan kérdés, akkor gyorsan oda tudjak lapozni megnézni a megoldást.
2021. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!