Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki készül fogorvosira most?...

Ki készül fogorvosira most? Hogy álltok a tanulással? Mennyi lehet most majd a ponthatár?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Fogorvosira készülök, én tavaly érettségiztem már, viszont most májusban írom a kémiát. Felkészültnek érzem magam, gyakorlom a korábbi érettségi feladatsorokat és ismétlek,viszont nagyon izgulós vagyok, félek, hogy élesben emiatt rosszabbul fogok teljesíteni, de igyekszem mindent megtenni.

A ponthatárokat szerintem csak tippelni lehet, úgy gondolom, hogy közelebb lesz a 2020as határhoz, mind a 2019eshez,viszont szerintem csökkenés és növekedés is egyaránt várható, ez attól függ mennyire lesznek nehezek az emeltek és kire hogyan hatott ki az online oktatás.

2021. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik városba készülsz?😊
2021. ápr. 18. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsődlegesen Pécsre és te? Valamint te hogy haladsz, mennyire izgulsz? :)
2021. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én Debrecenbe készülök. Én is nagyon izgulok, most először érettségizek, s mi 1.5 évet már távoktatásban töltöttünk és sajnos még mindig nagy a lemaradás, meg a hiányosság 50% körüli kémiákat írok. Na mind1, reménykedem az alacsony ponthatárokban.😊
2021. ápr. 18. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én Szegedre készülök FOK-ra, sok sikert nektek! Én is kíváncsi leszek milyenek lesznek a ponthatárok, remélem 420 alatt marad.
2021. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal nagyon izgultam a kémia előtt én is, sajnálom a helyzeteteket, remélem ki tudjátok hozni a legtöbbet magatokból, így 1.5 évnyi online után. Ha elfogadod jótanácsként,gyúrj rá ebben a pár hétben a bioszra, arra egyedül is könnyű készülni. Ha abból írsz egy erőset nem lesz gond, ha valamivel gyengébb a kémiád. Én ahogy számolgatom a pontjaim egy jó tanulmányi átlaggal és úgy, hogy van egy erős bioszom, nem kéne 80%ot elérnem a bejutáshoz kémiából (mint azzal sokan rémisztgetnek ezen az oldalon) Sok sikert és kitartást még erre a pár hétre! :)
2021. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
PTE-AOK-ot jeloltem, es mar erettsegiztem egyszer, de igyekszek javitani a kemiat. Viszont 50-60 pontnal en sem tudok tobbet irni, de remelem eleg lesz... Szerintem 420 korul elegnek kell lennie maximum.
2021. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!