Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék mindegyes matek...

Hol tudnék mindegyes matek érettségi témát gyorsan átnézni?

Figyelt kérdés
Van egy-két hiányosságok és át szeretném újranézni a leggyakrabban előforduló témákat. Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahol gyorsan át lehet nézni a dolgokat?

2021. ápr. 19. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
matekarcok.hu
2021. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Studium Generale, bár ott inkább feladatok vannak tematikus bontásban.
2021. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mateking, mateking, mateking. Minden egyes témát gyorsan és érthetően át tudsz nézni, meg lesznek hozzá feladatok is. Ami meg a legjobb, hogy érthetően mondja el. Matekarcok is jó, de az inkább olyannak, akinek nincs problémája a matekos megfogalmazásokkal, mert különben semmit nem értesz majd belőle.

Én idén emeltezek 2 év egyetem után és matekingen néztem át a hiányosságokat, majd amiket mélyebben kellett érteni, azoknak utána olvastam matekarcokon.

2021. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az M5-nek volt ilyen műsora, YouTube-on megtalálhatók az epizódok, de pl. tavaly az index is készített ilyen műsort iskolatévé címen, ez szintén elérhető YouTube-on vagy indavideón.
2021. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Youtubeon van a remX nevű csatorna, középiskolai matektanárok csinálják és szerintem nagyon hasznos videóik vannak. A videó borítóképén látod hogy közép vagy emelt szintes a videó, meg ugye a témáját is.
2021. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Studium Generale tart három napos matek maratont, közép és emelt szinten is, Facebookon megtalálod az eseményt.
2021. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!