Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan induljak el, ha VFX...

Hogyan induljak el, ha VFX artist szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt belefutottam ebbe a szakmába az interneten és néhány nap után eldöntöttem, hogy engem ez érdekel, hogy valójában mennyire tetszik, az majd kiderül. A kérdés, amit fentebb is feltettem, hogy merre kellene elindulnom? Magamtól kezdjem el megtanulni a programokat vagy járjak el képzésekre? Ezek mennyire hasznosak? Hova érdemes jelentkezni? Illetve inkább egyetemen tanulják ezt? Melyik programot érdemes megtanulni( Maya, 3ds max, Blender)?

2021. ápr. 21. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

En szeptembertol kulfoldon megyek egyetemre, vagy vfx vagy game animation szakra. Most vegzek a kozepsuliban, szoval nekem alap volt, hogy egyetem, de biztos lehet csak sima tanfolyamokon is tanulni. (Nem tudom, hogy a szakmaban melyiket reszesitik elonyben, valoszinuleg inkabb a tudas alapjan vesznek fel, mint csak a papir alapjan. Ugyhogy lehet hogy mindegy, a lenyeg hogy profi legyel.)


En elkezdtem amugy blenderezni, de itthon teljesen egyedul nem igazan tudtam vele haladni, szoval ugy vagyok vele, hogy erre van az egyetem, ott majd megtanulom. Az viszont sosem hatrany, ha te elkezded es csinalgatod/tanulgatod.

2021. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!