Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri nyolcadik után a...

Megéri nyolcadik után a kecskeméti katona józsef gimibe menni?

Figyelt kérdés
mert azt tudom,hogy 6. után nagyon jó de 8. után is ilyen erős és jó ?
2010. aug. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

a katona a legerősebb gimi Kecskeméten

én legalábbis így tudom

2010. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen..egy erős gimi mindig erős..:)
2010. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

első vagyok

nekünk azt mondták mikor el kellett dönteni hogy hova megyünk tovább hogy a Katonában nagyon kell tanulni,meg hogy a tanárok is szívatósak.És pl azt tudom hogy érettségi szóbeli is olyan volt hogy előtte ugye meg kell adni a tétel címeket,és pl.míg nálunk rendes tételcímek voltak pl.Ady istenes versei náluk csak annyit mondtak hogy Ady az meg csak a szóbelin derül ki hogy pontosan mit akarnak....

és úgy hallottam hogy nyelv szóbelire se készítették fel őket hanem olyan volt mint egy nyelvvizsga hogy fogalmad sincs hogy mit fognak tőled kérdezni

2010. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!