Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miből áll pontosan a kecskemét...

Miből áll pontosan a kecskeméti repülőorvosi alkalmassági vizsgálata annak, aki ejtőernyős felderítő katona akar lenni, és mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
hát én egy konkrét kizáró okot tudok, mégpedig a lyukas fog vagy akármilyen rossz fog, illetve egészségügyileg 100% on kell lenni ez tuti :D
2011. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én voltam, leírom bocsi ha valamit kihagyok


Fül-orr gégészet, fogászat (lehet tömött fogad! csak meg legyen csinálva, ha lyukas az nem megfelelő), vérvétel, vizelet vizsgálat, ekg, terheléses ekg, belgyógyászat, hasi ultrahang, forgószék, sebészet, szemészet.


Remélem nem hagytam ki semmit. Általában a gerincröntgenen buknak legtöbben 10ből 8an kb....

2011. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most 11-én megyek erre a vizsgálatra, ezért vagyok rá kíváncsi. Van egy enyhe gyerekkori gerincferdülésem, ettől parázok leginkább. Szerintetek ez kizáró lehet?
2011. jan. 5. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
oldalirányú esetben, ha a terheléses teszted tökéletesen teljesíted nem, ha viszont előregörnyedt vagy, akkor nem valószínű, hogy szóba állnak veled. Azért sok szerencsét!
2011. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oldalirányú scoliosis. Kösz. Nagyon remélem sikerül...
2011. jan. 5. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
csak akkor mehetsz terheléses tesztre (ekg) ha a gerincen átmentél, az oldal irányú is kizáró ok..
2011. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!