Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nokent milyen szakmat erdemes...

Nokent milyen szakmat erdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnek munka mellett tanulni valamit :)
2021. máj. 1. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A legősibbre mindig van kereslet. :)
2021. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Bármit, ami érdekel...

Miért mi mondjuk meg, hogy mit tanulj, hogy ha azt se tudjuk, hogy milyenek a képességeid? Mert ugye mondhatnánk, hogy tanulj tengerbiológiát, vagy atomfizikát, de ha egyszer nem is érdekel, hiába mondjuk.

2021. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Tanulj informatikát és matematikát. Ezeket kombináld valahogy.
2021. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért a nemedet adod meg támpontként ehhez a kérdéshez, mondjuk az érdeklődésed, képességeid, lehetőségeid/szabadidőd mennyisége, eddigi ismereteid helyett? Néhány speciális esetet kivéve a szakmaválasztás nem függ össze azzal, hogy mit hord az ember a lába között.
2021. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Prosti lehetsz

Azzal jol lehet keresni es tanulni sem kell

2021. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azert a nememet adtam meg, mert altalaban komuves, acs es hasonlo szakmakat szoktak javasolni kapasbol - de ezekben nok nem nagyon dolgoznak 🤔
2021. máj. 1. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Mihez értesz jelenleg?

Milyen nyelveken beszélsz?

Mit szeretsz csinálni és mit nem?


Kéne valami támpont, mert ezenkívül csak a kliséket tudjuk puffogtatni, hogy legyél a századik műkörmös az utcában.

2021. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

#6 értem én, de ez így akkor is kevés.

- Milyen szintű képzés érdekelne egyáltalán? Mert az OKJ-től az egyetemig elég széles a paletta. Nyilván minél inkább szellemi jellegű munkát végeznél, annál kevésbé van jelentősége, hogy milyen nemű vagy.

- Mi érdekel?

- Miben vagy jó, mivel van problémád?

- Mennyi időt tudsz ráfordítani a szakma megszerzésére? Magadat kell fenntartanod közben vagy támogat valaki?

- Milyen régióban élsz, ott milyen lehetőségek vannak, ha nem megfelelőek, akkor van-e lehetőséged költözni?


Ezek nélkül nem lehet érdemben válaszolni.

2021. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Nőként is lehetsz ács, asztalos, lakatos, kolompár, oláh, és még lehetne sorolni. Sőt, még jó szakember is lehet belőled! Ugyanígy nő létedre lehetsz szar fodrász, műkörmös, szakács, rúdtáncos, gésa, szóval ennyiből, hogy „nő” vagy, nem derül ki semmi érdemleges.

A korod sokkal érdekesebb a kérdésben, mert 50 évesen mondjuk ne menj el légtornásznak, de 20 évesen még az is lehetsz simán.

2021. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyetem is szobajohet, de az Okj-val is beerem - igazabol van fix munkahelyem, de nem szeretnek innen nyugdijba menni :)


Amiben jo vagyok: logika, matematika, nyelv, kreativ dolgok (pl.: Rajzolas, fozes, de erdekel a varras is), monotonitas tures, onalloan es csapatban is kepes vagyok dolgozni


Amihez sose volt turelmem: magolas


24 eves vagyok


Belsoepiteszen gondolkodtam, ha diplomarol van szo, de nem tudom erre mennyire van kereslet. (Nem mozgok ilyen korokben)


Kozepfoku angol nyelvvizsgam van (emelt erettsegi altal)

Illetve egy minimalis nemet nyelvtudasom

2021. máj. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!