Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most félbehagyom a techniku...

Ha most félbehagyom a technikumi képzést, később be tudom fejezni?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben elkezdtem egy vegyésztechnikusi képzést (mivel nem vettek fel egyetemre), ami 2 éves. Azonban ősszel újraírtam a kémia érettségit, ami elég jól sikerült és idén valószínűleg már felvesznek az egyetemre. Viszont kicsit aggódok (hiszen az Állatorvostudományi Egyetemre szeretnék menni, ami ugye elég nehéz, sokaknak nem megy), hogy nem lesz semmi végzettségem egy érettségin kívül, ha valamiért kiesnék. Félévkor volt egy vizsgánk is, illetve ugye év végén bizonyítványt is fogok kapni. Ha mondjuk 2-3 év múlva akarnám befejezni ezt az iskolát, lenne rá lehetőségem vagy a mostani változtatások miatt semmit nem érne a mostani egy évem? Hol tudnék ennek utánanézni? (Tudom, célszerűbb lenne befejezni a második évet is most, de nem szeretném.)


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2021. máj. 7. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megvan a nyari gyakorlatod befejezheted kesobb.
2021. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írtad, hogy nem szeretnéd most befejezni, de én az egyetem miatt hagytam ott a technikusit és most nagyon bánom mert közben az egyetemet is egyéb okok miatt abbahagytam és ha akkor befejezem (2 év elrepül a 4 évhez képest) akkor most nem kéne újra ezen gondolkodni, 5 évvel később :(
2022. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!