Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy passzivált félév után...

Unstopbubble kérdése:

Egy passzivált félév után honnan folytatom a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van egy passzív félévem, utána onnan folytatom a tananyagot, ahol abbahagytam? Hogy fogok úgy előadásokra járni, milyen csoporttal együtt? Vagy azokhoz fogok visszakapcsolódni, akiktől az utolsó aktív félévem végén elváltam? Valaki, aki ebben jártas, fel tudna világosítani - amennyiben érthetőn fejeztem ki magam? Minden egyéb szükségeset tudok már, egyedül erre nem tud nekem senki választ adni:/

2021. máj. 9. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen tárgyakat felveszel, onnan folytatod.
2021. máj. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt már tárgyfelvételed nem igazán értem mit nem értesz ezen.


Nincs ilyen hogy visszakapcsolódni bárkikhez. Tárgyaid vannak, amiket vagy fel tudsz venni vagy nem. Ha tanterv szerint haladtál, és az őszi féléved aktív volt és sikerült minden, tavasszal passzív vagy, és a ráépülő tárgyakból nincs keresztfélév, akkor azokat a tárgyakat nem tudod majd ősszel felvenni, csak tavasszal. Leegyszerűsítve egy egész évet csúsztál.

2021. máj. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni, hogy hogy indulnak a tárgyak, vannak szakok, ahol pl nem nagyon vannak keresztféléves tárgyak, ott ajánlott 2 félévet passzíválni, mert egy passzív utáni félévben nem tudod felvenni a tárgyakat mintaterv szerint, mert nem indulnak abban a félévben.


Az meg, hogy kikkel fogsz járni, attól függ kik veszik fel az adott tárgyat. Általában azok vannak ott, akiknek nem sikerült a tárgy a te évfolyamodból (vagy felsőbb évfolyamból) illetve többségben az alattad lévők, akik először veszik fel.

2021. máj. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!