Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tartós betegségre lehet...

Tartós betegségre lehet egyéni tanrendet kérni?

Figyelt kérdés
Most érettségizek, érretségi után szeretnék továbbtanulni, ügyintézői képzésen de viszont van egy tartós betegségem agyvérzést kaptam 7-éves koromban ez miatt fél oldalam bénult de aránylag jobban vagyok most tudok járni de nagyon nehezen hamar elfáradok és fáj is egy helyben nem tudok sokat ülni mert gerincbeteg is vagyok régebben chenau fűzőt is hordtam anyukám a nap 24-órájában ápol. Nos oda ahová tovább mennék tanulni az igazgató egyéni tanrendet kérvényezne az OH-től de szerintetek ilyen indokkal megadnák? A gimis igazgatóm nem kért semmi ilyesmit elmondtam a panaszt és egyből mondta, hogy megadja a magántanulói státuszt, ott is itthol tanultam a négy évig online.
2021. máj. 9. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Továbbtanulásnál az egyéni tanrend felel meg kb a magántanulónak. Az intézet válogatja, hogy mi kötelező ezek mellett és mi nem. (Nálunk pl egyéni tanrendesként is kötelező a gyakorlat, előadások viszont nem.)

Szerintem ilyen betegség mellett megfogják adni.

2021. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!