Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol és mikor lehet jelentkezni...

Hol és mikor lehet jelentkezni az új OKJ helyetti képzésekre (egészségügy) felnőtteknek, van valami összesítés, segítség valahol?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon kaotikus, mert nem ismerem a budapesti középiskolákat, nem itt nőttem fel, most nézzem át az összeset egyesével, hogy hol indítanak egészségügyi képzést? Aki most iskolás annak van tanári segítség, de aki már dolgozó felnőtt nem ismeri a rendszert, az iskolákat. Van valami segítség, mint mondjuk a felvi.hu oldala egyetemi felvételihez? Van már egészségügyi végzettségem, csak a ráépülést szerettem volna megcsinálni, de most már végképp nem tudom hogy kezdjem el a jelentkezést.
2021. máj. 13. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
www.nive.hu
2021. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak ez is egy nagy katyvasz. Le van mentve nekik excelben a szakokat indító iskolák, amiknek az oldalán nincsenek is felnőttképző szakok. Az összes iskola szinte nappalin fog indítani fiatalabbaknak.
2021. máj. 13. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden iskola fog indítani felnőtt képzést is, értelemszerűen szeptembertől, így még nincs fent infó. Pár hét múlva nézd meg a honlapokat.
2021. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!