Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tud ajánlani angol igeidős...

Tud ajánlani angol igeidős összesítéseket táblázatba szedve?

Figyelt kérdés

Ahol szépen-érthetően leírja mikor használjuk,hogyan képezzük stb.

Magyar-angol összesítő kellene. Azt elmondanám, hogy kezdő angolos vagyok és nem nagyon megy a nyelv elsajátítása-szerkezete.



2021. márc. 21. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ezt így beírod a gugliba és lőn.....


Más is ugyanezt csinálná, fejből senki nem tud linkeket!

Hajrá! 😁

2021. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínüleg nekem is menne ez, de mivel kezdő volnék, éppen ezért nem tudom melyik volna a helyes variáns, illetve hogy melyik összesítő lenne a legjobb. Éppen ezért kértem segítséget.
2021. márc. 21. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A weboldal alapján el tudod dönteni.....


Nyilván ne egy micikevagyok.hu weboldalt vqlasszvki... 😂😂😂

2021. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vannak táblázatok, a képzésre; a mikor-hogyan használatra egy ilyen átfogó ismeret szerzése a nulla szinten állva teljesen reménytelen. Ezt évezredek óta úgy csinálják itt az emberek (homo sapiens), hogy elkezdik tanulni, egyenként, hozzáveszik az összefüggéseket, és a végén meglesz az áttekintő kép. Te egy másik bolygóról származol?
2021. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!