Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem mellett (levelezőként)...

Egyetem mellett (levelezőként), van valamilyen tanfolyam amire tudok járni és ad diákigazolványt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptembertől levelezőre szeretnék menni egyetemre, ezalatt diákmunkán vagyok, amit szeretek és továbbra is szeretnék itt dolgozni az egyetem mellett. Viszont az iskolaszövetkezet megköveteli az érvényes diákigazolványt, hogy ott dolgozhassak. Van bármiféle tanfolyam ami adna nekem diákigazolványt? Az önköltséges sem probléma, csak az igazolványra van szükségem, illetve emellett azt sem tartom hátránynak, hogy képezzem magam. Van ilyesmi képzés amire tudok menni és mellett tudom csinálni az egyetemet?



2021. máj. 19. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? 24 alatt van nappalis okj ingyen.
2021. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, a témával kapcsolatban lenne egy kérdésem. Lehet neked is segít.

Én úgy tudom levelezősön is jár a diáki, csak az utazási kedvezmény korlátozott. Ez jól rémlik nekem??

2021. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
levelezon lakhelyed es iskola kozott 50%, sehol mashol nincs kedvezmeny, nappalin lakhely es iskola kozott 90%os berlet, mindenhol mashol 50%os diakjegy, ha jol tudom
2021. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A levelező képzés ad diákigazolványt. 40 évesen is kaptam.


Viszont a diákmunka jellemzően megköveteli azt is, hogy nappali munkarendben legyél hallgató. Szóval általában nem elég a diák.

2021. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!