Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most miért kell online tartani...

Most miért kell online tartani az alkalmasságit? Nem lenne jobb,ha legalább ebben lehetne egyénenként dönteni?

Figyelt kérdés

Komolyan kikészülök ettől már,hogy meg van tervezve,hogy személyesen meg lehetne tartani,erre-nem tudom még hány suli döntött úgy,hogy online akarja-,ahova én mennék,ők ma értesítettek,hogy idén is online lesz. Meg hogy így a várakozási idő kevesebb lesz jóval. (-szóval a vírus miatt)


Nem tudom ki hogy van vele,én személyesen az ilyet jobban szeretem,mert így 2szer jobban kell hajtani,mivel tök más a videóhívás és az élő találkozás,ugyanakkor a legfontosabb,h a körülmények miatt is lehet aggódni,hogy jó lesz-e a net,a hangminőség (nálam pont a kiejtésre fognak figyelni) stb és már nem 100%osan lehet nekivágni,lehet ezen is stresszelni..(Tudom,hogy valakinek így egyszerűbb,mert nem kell utazni,nekem is kellett volna,de inkább utaztam volna gondolom 20 percért,mint hogy ez legyen.)


Mi a véleményetek erről,ha esetleg ti is éppen ebben vagytok? Következő gondolom az lesz,hogy ősztől online egyetem:))



2021. máj. 19. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Jó lenne,ha lehetne választani,akkor személyesen mennék
Nekem mindenhogy előny az online,rosszabb lenne személyesen
Nálunk személyesen lesz,de online jobb lenne
5 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek tőle kicsit. Fogalmam sincs valójában gépen keresztül milyen a hangom, remélem nem torzítja nagyon, mert nekem is fontos lenne, hogy ne. Nehogy elmenjen az áram, bár nem valószínű, de hát sosem lehet tudni. Meg nekem a kamerám is elég rossz minőségű, remélem azzal nem lesz problémájuk. Működni működik végülis.
2021. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igeen,a hangomat én sem tudom,és gondolkodom hogy tudnám meghallgatni😂 Nálunk anya ilyen Meet óráján a net is rossz volt elvileg,pedig nem volt semmi időjárás probléma,és amilyen ,,szerencsésen" jött ez is,ettől tartok,mert gondolom érvénytelenítenék az egészet. Na meg a másik felet is jó lenne tisztán hallani,de reméljük a legjobbakat!😌
2021. máj. 20. 07:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, ettől én is kivagyok :D énekelni és olvasni is kell, de a kamera alapból torzítja az ember hangját. Nem tudom ezt hogy gondolták. Remélem így nem lesznek annyira szigorúak...

Hajrá nektek a felvètelin!

2021. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Basszus,sok sikert neked is!!😳 Olvasni elvileg nekem is kell,pedig személyesen elvileg nem kellett volna,de így nem tudom ki lesz-e vetítve a szöveg vagy mizu😂 Ez ha jól gondolom tanító képzés felvételije? Mert annak nem gondoltam,hogy online tartják,mivel elég összetett😳
2021. máj. 25. 14:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen tanító felvételi 😄 nekünk úgy lesz, hogy kijelölnek egy részt megadott szöveggyűjteményből és azt kell felolvasni. Szerintem megosztják a képernyőt teamsen és ott tudjuk olvasni. Másképp nem igazán tudom értelmezni😅

Na, hàt reméljük nem omlik össze a rendszer, és az internet is jól fog működni. Szerintem megértőbbek lesznek idén, mivel ez nem a megszokott felvételi eljárás.

2021. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én óvodapedagógusra jelentkeztem, ott ugyanaz van mint tanítón. Hát kíváncsi vagyok, milyen lesz.
2021. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Én is óvodapedagógiára jelentkeztem és holnap lesz az alkalmassági.

Nagyon kiváncsi leszek milyen lesz de már előre félek

Mondjuk a helyzetre való tekintettel remélem normálisak lesznek

Esetleg ha valaki a Károlira jelentkezett írhatna ha úgy van😅

2021. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gyógypeden énekelnem kéne direkt széthúznák a netet,hogy megszakadjon az adás
2021. máj. 25. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Én is a KRE re jelentkeztem óvodapedagógiára 😄😄 kezdek izgulni a holnap miatt! Sok sikert!
2021. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült? És a tesi részével hogy vagytok?
2021. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!