Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki jelentkezett innen a...

Valaki jelentkezett innen a PPKE-JÁK nappali allami szakára? 2021 őszétől

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen,de nem első helyen van.
2021. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan számolgattál hány pontod lesz kb?
2021. máj. 27. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én foszk képzést végeztem aztán most kihagytam egy évet. Az oklevelemet számolják+ nyelvvizsga,így 394 pontom lesz biztosan. Debrecenben pedig 398. Neked?
2021. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as.

Nekem 397. Pedig próbálkoztam, de ez sajnos szerintem kevés lesz😅

2021. máj. 31. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Én beadtam államira és önköltségesre is,biztos ami biztos alapon. Igi 350 volt tavaly állami és szerintem olyan sokkal nem fog emelkedni,ha emelkedik,legalább is abba belegondolva,hogy idén sem volt szóbeli,amivel azért sokat javíthatnak a diákok. Bejelöltem jogászt is,az 410 volt tavaly. Így igen,arra biztosan kevés mindkettőnknek államira bejutni :( A terveim,hogy igire megyek aztán jogászt majd levelezőn szeretném munka mellett,ha minden jól alakul,de még nem változtattam a sorrenden,van egy kis idő gondolkodni. Gondolkodtam igi után kriminológián,szóval ez még elválik számomra.

Te melyik szakra szeretnél menni? :)


1-es és 3-as voltam.

2021. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!