Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2. OKJ felvétele,hol találok...

2. OKJ felvétele,hol találok jegyzéket az államilag támogatott nappalis képzésekről?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan oldal,ami összefoglalja az intézményeket amik közül lehet választani? Meddig lehet jelentkezni egy okj képzésre,augusztusig?

2021. máj. 26. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Okj helyett szakmajegyzék oldal lett, ott érdemes megnézni hogy egyáltalán megvan-e még a kiválasztott vagy esetleg csak a neve lett kicsit más. Utána érdemes nézni, hogy van-e az adott képzés ingyenesen (van képzéskereső is az oldalon)
2021. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 1 éves képzés nincs sehol? :( Mindenhol csak 2 éveset látok.
2021. máj. 26. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, ez volt az egyik lényege a változtatásnak. (Amit pl én eüs képzéseknél nagyon támogatok, mert nagyon sok alulképzett ember került ki)
2021. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt el is hiszem! De ez így azért jön nagyon sz@rul,mert 1 évet kihagytam volna,mert egyetemre mennék csak javítanák érettségin + nyelvvizsgát megszereznèm,és így okj-val tudnák diákmunkába dolgozni,de nekem csak 1 èvem lenne.
2021. máj. 26. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most még október végéig érvényes a diákod, addig tudsz dolgozni. (Ha addig nem hosszabítják meg)

De megértem a helyzeted :/

Sajnos nincsenek már ezek a 7 hónapos dolgok. Nem tudom, hogy megteheted-e vagy sem, de a helyedben dolgoznék amíg lehet a mostani diákkal, aztán pedig érettségire meg nyelvvizsgára koncentrálnék és akkor mind a kettő (három) dologhoz megtettél mindent, remélhetőleg jövőre pedig mégtöbb pontod lesz :)

2021. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,szeptembertől rengeteg pénztől elesnék,adókedvezmény,családi,árvaellátásom,bérlet. De nem tudok mit kezdeni.
2021. máj. 27. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!