Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika+2 év pedagógia...

Anglisztika+2 év pedagógia VAGY tanárképző angol szak? Mi a véleményetek, melyikkel vihetném többre, és miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanárképző angol szak? Utóbbi szerintem 2006 óta megszűnt létezni... Mindehol, értsd: egyetemen és fősulin is csak anglisztika szak van!!!


Régen volt olyan, valóban, hogy főiskolán képeztek angol szakos tanárokat (4 év), ill. még régebben létezett 3 éves angol nyelvtanári képzés.

2010. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországi vagyok, bocsi, ezt nem tudtam :) Nálunk még mindig van angol szak fősulin, ezért kérdeztem :)
2010. aug. 24. 20:14
 3/4 A kérdező kommentje:
magyarországi kis m :D
2010. aug. 24. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha már anglisztikán kezded el, akkor utána nem lenne jó egy teljesen új területen folytatni... De ha pályát szeretnél módosítani és inkább a pedagógiával foglalkoznál, akkor miért ne.
2010. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!