Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az angol –...

Mi a véleményetek az angol – informatika szakpárról ?

Figyelt kérdés
Tanár szakra szeretnék menni, viszont ezen belül is vannak olyan szakok, amivel nem nagyon lehet mellélőni. Az a kérdés, hogy angol - informatika szak mennyire piacképes.

2021. máj. 30. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Az informatika ma a legpiacképesebb szakirány, függetlenül attól, hogy tanárnak készülsz. Ha esetleg mégsem éreznéd magadnak a tanári pályát, egy alap infó tudással millió irányba fogsz tudni elindulni. Az angolról nem is beszélve. Szerintem jó választás.
2022. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
71%
Jó választás.
2022. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Te leszel a rendszergazda, az tuti. :)
2022. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Én nem értem miért van itt ennyi tanár szakos... Jó, 19-20 évesen még en sem tudtam, milyen amikor el kell tartanod magad és akkor sem volt túl jo a tanárok bére, de basszus... Nem látjátok mi van? Én most végzek, hatod éves vagyok de váltok, amint kézbe kapom diplomám. Ha ilye. Jo vagy infobol, ne pazarold az időd tanarira, hidd el, sokkal többre viheted és bár valaki lebeszélt volna engem is róla!!!
2022. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
14-es, ha nem akarsz, ne taníts, de legalább annak ne vedd el a kedvét tőle, aki szívesen csinálná! Vagy a te gyerekeddel mi lesz majd, ki fogja tanítani?
2023. jún. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 October15 ***** válasza:

15.: Nem ő veszi el a kedvét. Ő csak közli a tényeket. A kedvét inkább az veszi el aki b*szik megfizetni a tanárokat. Én a törit hagytam anyniban abszolutórium után [nem tanári, diszciplináris]. Sry én se akarok éhen dögleni, szívesen tanítanék / kutatnék, de a tanításból éhendöglök, a kutatásra meg nincs elég időm mert a veseelégtelenségem miatt megy a kukába heti 3 napom... [+ áltagosan az már mázli ha 5 évet dolgozhatsz történészként phd után...nem éppen hiányszakma mert hát kihalásos alapon megy a dolog]:D Szóval ja, inkább elengedem azt amit szívesen csinálnék és rápróbálok valamire aminek érintőlegesen sincs köze az állami szektorhoz. [Sajnos a másik nagy mániám is kb. csak állami szektorban létező fogalom szóval biológia bsc->msc->zoológia spec.->herpetológia vonal is kuka.]

Töri szak után könnyen válthatnék tanárira, de ha már az egyetemi tanári fizu hallatán is az éhenhalást vizionáltam akkor a nettó 138k kezdőről nem igazán szeretnék tárgyalni... :D Figyu haver 360k nettót kapott gyakornokként 8 órában [proginfó], most 200 valamennyit keres 4 órába msc mellett, ahol nincs átvezénylés, random túlóra, nem vernek meg a diákjaid és a kormányod sem kezel közellenségként... :D Majd ha a kezdő lesz nettó 500k és nem valami bootleg rendőrként kezelnek majd hanem ahogy egy tanárt kéne akkor majd újragondolom a dolgot.


Tök jó hogy a kérdező szeretne tanítani [én is szívesen tanítanék], de én se értem hogy hogyan akar bárki tanárnak menni ebben a szájbaqrt országban főleg az elmúlt 1-2 év tanúlságai alapján. :D


Kérdező: Bármilyen szak "piacképes" és egyben nem piac képes is. Mert minden tanárból qrva nagy hiány van, mégis éhenhalsz belőle + ugyanúgy nem piaci alapon foglalkoztatnak majd akármit taníts is.

2023. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!