Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van az olyan képzésekkel,...

Mi van az olyan képzésekkel, amelyet egyetlen intézmény sem indít?

Figyelt kérdés

Akkor ezeket nem is lehet tanulni? Vagy időnként indítanak ilyet? Van valamiféle igényfelmérés? Engem nagyon érdekelnének egyes képzések, linkelek párat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. máj. 31. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

RÖGTÖN az első is indult idén pl. a Károlin. Legalább alapszakos diploma kell hozzá, bizonyos szakok jöhetnek szóba. Idén erre már a Károlin lezárult a jelentkezés.

A többit nem néztem meg.

2021. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem lehet, hogy erre gondoltál? [link]


Vagy ha nem, hol lehet valós, naprakész információkat szerezni ezekről?

2021. máj. 31. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:

2 dolog:


1. Ezek a szakok senkit nem érdekelnek.

2. Nem lehet jól keresni velük.

2021. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem a különbséget a két link között, de a Károli indít én ott végeztem és egy ideig gondolkodtam rajta. Fordító képzés is van, a BTK honlapján nézelődj.
2021. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan a minimum jelenkező akkor szokták elindítani.
2021. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.! Ezek nem önálló szakok, csak bizonyos diplomával tanulhatók.
2021. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, azt tudom, csak ha mondjuk elvégzek egy pedagógus szakot úgy, hogy magyar mint idegen nyelv tanár akarok lenni, de nem indul olyan képzés, akkor rendesen megszívtam (többivel hasonlóképp, csak azokhoz más szak kell pl. anglisztika vagy magyar).
2021. jún. 1. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A Károlin minden évben indul a magyar mint idegen nyelv szak.
2021. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!