Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha informatikát szeretnék...

Ha informatikát szeretnék tanulni, akkor mivel volna érdemes elkezdenem (ami aránylag jövedelmező is: ruander.hu/szamitastechnika-tanfolyamok.html)?

Figyelt kérdés

Jelenleg 30 vagyok és nem rendelkezem semmilyen komolyabb szakképesítéssel (csak érettségivel - esetleg néhány gyakorlati szakmával; pl. homlokrakodó, targonca, tehergépkocsi-vezető stb.). Azonban én mindig is "számítógép függő" voltam. Azaz napi szinten foglalkozom a számítógéppel, sőt, nem egyszer fordult elő, hogy segítettem néhány ismerősömnek és rokonomnak az összeszerelésnél az alaplap, videokártya, tápegység, merevlemez, hűtő, memória stb. beszerelésénél, konfigurálásánál, továbbá a különféle szoftveres problémák és operációs rendszerek esetén (így legalább nem kellett "hivatásos szakembert" hívniuk drága pénzért). Viszont ennek köszönhetően igazából arra jöttem rá, hogy én ezzel szeretnék hivatalosan is foglalkozni olyan szinten, hogy abból meg is lehessen élni.

Kérdés, milyen szakot volna érdemes választanom, ami a hozzám hasonló 30 éves (azaz idősödő) korosztálynak képes olyan szintű oktatást biztosítani, amivel már el lehet indulni ezen az informatikai pályán?


Kérem szépen a jelen lévő embereket, hogy segítsenek nekem, hogy melyik szakra is volna érdemes jelentkeznem.


A segítségért előzetesen is őszinte hálám!


2021. máj. 31. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami elektronikai irány? Elég kevés a szakember a cégek konkrétan levesznek szájjal ha értesz hozzá.
2021. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!