Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem Gyógyszerésztud...

Melyik egyetem Gyógyszerésztudományi kara a legbarátságosabb,stresszmentesebb, legnyugodtabb?(Semmelweis,Szegedi,Pécsi,Debreceni)

Figyelt kérdés
Akik már tapasztaltak ebben a témában tudnának segíteni? Akár azok is akik hallottak már tudnivalót az egytemekről.Főleg az érdekelni melyik egyetemen a legjobb a közösség,tanulás milyen? Korrektek a vizsgáztatók? Köszönöm.

ápr. 27. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre csak olyan valaki tudna válaszolni aki mindegyik egyetemre járt. Egyébként meg tuti, hogy bármelyik egyetem lehet jó is meg rossz is, totál egyénfüggő, meg ezer és egy körülmény is formálhatja a véleményt.
ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenki csak a saját egyeteméről tud nyilatkozni.


Mindegyik városban színvonalas az oktatás, de sehol sem stresszmentes és sehol nem fogod kevesebb tanulással megúszni. A vizsgáztatók felhozatala is nagyon vegyes mindenhol. Szerintem válassz a lakhelyed közeli vagy az igényeidnek megfelelő várost.


Én Pécsre jártam és szerettem, de megvolt az árnyoldala is.

tegnapelőtt 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!