Pécs vagy Szeged?

Figyelt kérdés
Nagyon vacilálok, melyik orvosi egyetemre menjek végül. Vélemények? Esetleg van olyan, aki mindkét helyre járt? Fogorvosi érdekelne jobban. Úgy hallottam, Pécsen nagyon modern lett az egyetem, Szegeden pedig régi, nincs hely és eszköz is kevés, elavult. Igazak ezek? Valaki kérlek nagyon segítsen, pár napom maradt a sorrendmódosításig.

2021. jún. 1. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik közelebb van. Tényleg. Egykaptafa. Szerintem egyedül az Elte BTK az SZTE BTK a Corvinus és a BGE miatt éri meg költözni
2021. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű hogy Pécs
2021. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Megkérdezhezem, hogy hol hallottad, hogy Szegeden régi/elavult a képzés? 5. évemet húztam le itt, voltam a pécsi egyetem orvosi karán is egyszer, szerintem semmivel sem jobb :D
2021. jún. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!