Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 szak egyszerre levelezőn?

2 szak egyszerre levelezőn?

Figyelt kérdés

Az egyik szaknál konzultációs hetek vannak félévente 3x . (ETK)


Viszont szívesen elvégezném a kommunikáció és médiatudomány szakot is. Ha jól tudom ott hetente / 2 hetente vannak órák péntek - szombat. Szerintetek bírható lenne?


2021. jún. 3. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Bírható. Levelezős vagyok, másodéves, most kezdtem egy kiegészítő képzést mellé. Kvázi olyan, mintha még egy szak lenne, bár kissé más a megnevezése.


Kicsit húzós, de ha túlélem a következő félévet is, akkor megérte :P

2021. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keresztféléves és őszi féléves vagyok egyszerre, levelezőn. Az elsőből 1 félév letudva, a másodiknál 2 félévet tudtam már le így. Mondanom sem kell, minden! pénteken és szombaton óráim voltak. A vizsgaidőszak szuper volt, már csak egyetlenegy vizsgám maradt és letudva szeptemberig mindkettő.

Sok sikert kívánok!

2021. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Most megnyugodtam, hogy nem lehetetlen :)


Nektek is sok sikert kívánok a továbbiakban! :)

2021. jún. 3. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :) #2
2021. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!