Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek idén az ELTE-ÁJK...

Szerintetek idén az ELTE-ÁJK önköltséges szakán marad a 352-es ponthatár? Vagy stagnálás várható? ha esetleg emelkedés 3-4 pontba kellene gondolkozni? mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Az előzetes ponthatár 350 ELTE-ÁJK-n, ami annyit jelent, hogy 350-nél nem lehet kevesebb önköltségesen sem. Szerintem átlagosan mindenkinek rosszabbul sikerült az érettségi távoktatás miatt, és nehezen lehet szerintem magunkat (én is idén érettségiztem) az előző évfolyamokhoz hasonlítani. Szóbeli is elmaradt, ami általában mindenkinek húz az eredményén. A 350-es minimum ponthatár miatt nagy csökkenésre nem lehet számítani, viszont nem gondolnám, hogy emelkedni fog 3-4 pontnál többel.
2021. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!