Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek összességében...

Szerintetek összességében melyik éri meg jobban, egy szakirányú továbbképzés vagy egy mesterképzés elvégzése?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Összességében mester.
2021. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés nem válaszolható meg a konkrét terület ismerete nélkül.
2021. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mesterképzésról illetve szakirányú tov. Képzésről lenne szó? :)
2021. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

bocsánat, csak most jöttem fel az oldalra.

Ha mestert csinálnék, nemzetközi tanulmányok MA-ra mennék.

Ha a szakirányú továbbképzést választanám, akkor a Károli külügyi szaktanácsadó képzésére mennék ( [link] Remélem, így már tudtok segíteni. :)

2021. júl. 1. 13:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Valamiért nem jó a link, úgyhogy itt van mégegyszer:


[link]

2021. júl. 1. 13:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy keleti nyelvek és kultúrák (bölcsészet) alapszakos diploma után mennék tovább.
2021. júl. 1. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Látva ezeket, szerintem nem ördögtől való dolog - ha mind a kettő érdekel - hogy mind a kettőt végezd el. Azért szerintem egy nemzetközi tanulmányok MA sokkal többet adna, mint egy ilyen szakirányú továbbképzés. Az önéletrajzban is szerintem sokkal jobban néz ki egy mesterképzés. Azt nézd meg szerintem, hogy indul-e levelezőn/estin/távban az egyik és akkor akár párhuzamosan is végezheted a kettőt.
2021. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. júl. 4. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!