Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik “büfészakot” emlegetnek...

Akik “büfészakot” emlegetnek bármilyen egyetemi képzéssel kapcsolatban azok miért teszik ezt?

Figyelt kérdés
Az összes évfolyamtársam és én is, akik úgynevezett “büfészakon” végeztünk mindünknek kbsszott jó munkánk van, és krva sokat keresünk. Egyikünk televíziós szerkesztő lett, jelenleg Barbadoson forgat. A másik osztályvezető lett egy állami hivatalban. Megint másikat most nevezték ki tanácsadónak az MNB-hez, lett egy komoly szoftvercégnél csoportvezetőnk, az évfolyam legbénábbja művház igazgató lett, meg rádiós műsora van, stb. Én hivatásos politikus lettem, önkormányzati képviselő, és egy városi szolgáltató vállalat igazgatóságának tagja. Szóval miért hiszik, hogy ezek értéktelen végzettségek?
2021. jún. 8. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Csak ti léteztek a világon xd.


lásd.: pesti tv - gazdagok a magyarok, hiszen tele van a Balaton.


Fogalmam sincs hogy mit tanultatok de nem mindenki ilyen szerencsés.

2021. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%
Azért, mert ezek segghülye, ostoba, irigy bunkók, akik bármilyen egyetemi szaknak már a felvételi eljárása során kihullanának.
2021. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Itt a GYK-n ha nincs 500 pontod és nem orvosnak/mérnöknek/jogásznak még le vagyol nézve.


Engedd el

2021. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%
1, hány cikket mutassak neked, ami arról szól, hogy BÁRMILYEN diplomával félpályás előnnyel indulsz a munkaerőpiacon a középfokú végzettségűekkel szemben? Az alacsonyabb végzettségűekről nem is beszélve.
2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert fogalmuk sincsen arról hogy egy adott büfészaknak csúfolt szak mennyire versenyképes is tud lenni, feltéve ha tesznek érte.

Csak a tudatlanság fátyla alól nem igazán akarnak kinézni :D

Egy egyetemi szak után kb végtelen a lehetőségek tarhaza

2021. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is ugymond bufeszakot vegeztem megis mesterkepzesre jarok egy teljesen mas teruleten es ezzel jo munkam is lesz tehat nem kell lenezni azt aki elosszor nem tudta hogy mit tanuljon erettsegi utan es ezt valasztotta.
2021. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is büfészakon végeztem, egyszerűen mert kevesen voltunk, és nem szórtak ki minket. És később a munkában is ez volt a szerencsém. Ha meghirdettek egy pozíciót, akkor volt 3-4 pályázó, nem 90.
2021. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem felesleges ezen fennakadni.
2021. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

"Akik “büfészakot” emlegetnek bármilyen egyetemi képzéssel kapcsolatban azok miért teszik ezt?"


Mert irigyek! Biztosra veszem, hogy ezeknek az embereknek az a büfészak sem jött/jönne össze, emiatt irigyek.

2021. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen…
2021. jún. 15. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!