Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelenthet,ha fele idő...

Mit jelenthet,ha fele idő alatt ,,végeznek velem" az alkalmasságin?

Figyelt kérdés

Ahogy csatlakozni akartam,már be is engedtek,úgyhogy lehet,hogy rohannak,de persze elbizonytalanodik az ember,mert úgy érzem jól szerepeltem,csak az hogy 10 perc helyett 5 perc alatt végeztünk kicsit elszomorított,mert inkább 10+ perccel számoltam. (Tájékoztatóban pl 15 perc volt az alap) Még a kis szövegnek is csak a felét engedték elolvasni. Jelentheti talán,hogy megfeleltem? Vagy inkább annak tudható be,hogy a sok jelentkező miatt darálják az egészet?

Végülis mondták,hogy remélik,hogy akkor találkozunk,de hát basszus😂


2021. jún. 14. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Változó. A dokik igyekeznek lezavarni, legtöbbször az ő érdekük is, hogy minél többen megfeleljenek. Üzemorvos ugye? Ha nincs semmi kizáró betegséged, illetve a követelményeknek megfelelsz, akkor sztem nincs jelentősége. Hamarabb mehettél haza, ennyi.
2021. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!