Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma lenne szerintete...

Milyen szakma lenne szerintetek nekem jó ?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a vizualitásom, tudok tervezni autókat, hadijárműveket, rakétákat stb., 10-es skálán kb. 6,5-en megy a matek, fizika javulóban van, realista vagyok, kitartó vagyok. Nem tudok egyszerűen dönteni hogy milyen szakmát tanuljak.
2021. jún. 14. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
mérnök
2021. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Ez a személyiségedtől függ, na meg persze a van e diplomád, de egy repülő mérnök illene hozzád.
2021. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nos épp ez a baj, nem merem a mérnökséget, mert nem vagyok nagyon jó matekből, még csak most 15 évesen kezdem nagyjából felfogni
2021. jún. 14. 19:44
 4/5 A kérdező kommentje:
senki sem bízik meg bennem, mert nem vagyok jó matekből (a múltamat nézik), én pedig próbálom bebizonyítani, csak nem tudom mivel tudnám
2021. jún. 14. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

MOME formatervezés szak.


[link]


METU animáció szak.


[link]


Hajrá.

2021. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!