Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetemen, ha nem...

Debreceni Egyetemen, ha nem veszek fel egy vizsgát egy adott tárgyhoz, akkor kb mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés

15 tárgyat vettem fel ebben a félévben és februártól - júniusig tanultam a szemináriumi tárgyaimra, mint a gép, viszont most azt érzem, hogy elég volt. Mindegyik vizsgám, illetve szemináriumi gyakorlatom ötös lett a félév végén, szóval nem "lustálkodtam" ebben a félévben sem.


A kérdésem arra irányul, hogyha leadok egy június végére felvett vizsgát, és egyáltalán el sem megyek rá, (teljesen feleslegesnek érzem, olyan mennyiségű tanulnivalót kérnek számon, hogy már januárban el kellett volna kezdenem rá tanulni..) akkor körülbelül mennyit kellene fizetnem?


Egy 3 kredites tárgyról van szó, így a kreditbüntetésem kb. 5100 forintra jönne ki, illetve azzal is tisztában vagyok, hogy így ugrott az egyik tárgyfelvételim, megmaradt 2, mielőtt eltanácsolnának az egyetemről.


Viszont mivel ez nem egy ráépülős tantárgy, (kvázi erre épült 2-3 féléven át pár szemináriumi órám, amiket egyébként szinten ötösre teljesítettem) így nem csúsznék meg a képzésemmel, következő évben így simán meg tudnám csinálni újra.



2021. jún. 17. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Megválaszoltad már magadnak, nincs mit mondani erre.
2021. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem, mert tudtommal még ezen felül kell valamit fizetni, (ha el sem mész vizsgázni) de nem találom a tanulmányi szabályzatban.
2021. jún. 17. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
4500 ft és nem ez a szabályzat tartalmazza
2021. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!