Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jól értelmezem? Levelező...

Jól értelmezem? Levelező tagozaton, 10 féléves kémia-biológia szakos tanárképzés az Eszterházy Károlyi Egyetemen?

Figyelt kérdés
Korábban azt hittem, tanári szakok csak nappali tagozaton vannak.

2021. jún. 18. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nEM látok ilyen képzést levelezőn, ilyen nem lehet. Linkeld be légy szíves.
2021. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2021. jún. 19. 04:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen, van ilyen, de én nagyon csodálkozom ezen.
2021. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én örülök, mert legalább lesznek tanárok olyan szakokon, ahol már nagy hiány mutatkozik! A levelező forma egy nagyon jó lehetőség lehet. Vegyészmérnöki is van L-n, valószínű én azt próbálom meg munka mellett.
2021. jún. 19. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a francba lehet a tanárit levelezőn végezni? Nekem is kémia az egyik szakom, de annyi tárgyam van, hogy néha azt se tudom, hol áll a fejem. Remélem, a ti könnyű diplomátok kevés tárggyal kisebb értékű lesz hozzánk képest.
2021. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Én is csodálkozom, amikor nappali képzésen vért izzadva végeztünk 17-ből 5-en.
2021. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nehéz diploma, vagy könnyű, kisebb értékű, vagy sem...! Nem ez a lényeg, a lényeg az, hogy hatékony munkát végezzünk és a munkaerőpiacon, ne legyen tanárhiány! Ha valaki nem jó szakember, előbb-utóbb elküldik! Nem az számít, hogy nappali vagy levelező, hanem az, hogy mi van benned, milyen a hozzáállásod! Akik levelezőn csinálnak bármit is, azok legtöbben család és munka mellett! Nagyon nehéz az is! Csúf dolog az irigység. Szép napot! ♥
2021. jún. 20. 01:11
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Már ne haragudj, de szakmai tudás nélkül nincs hatékony munka. Sőt, nekünk ped-pszi gyakorlati órák is vannak, levelezőn is van?? Péntek-szombat hogy laboroztok, vagy akkor más órákra nincs idő? Ha téged előbb felvesznek egy elitgimnáziumba, ott szarok bele az egészbe.
2021. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
@8: Igen, vannak gyakorlatok és labor is. Csak az óraszám kisebb, a követelmény azonos. Én mindhárom szakomat levelezőn végeztem, semmmit nem jelent. Illetve de. Vizsgaidőszakban az összes nappalis nálunk kért korrepetálást.
2021. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!