Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha újra kell jelentkeznem az...

Ha újra kell jelentkeznem az egyetemre, mi a legrosszabb, ami történhet?

Figyelt kérdés

Ha van itt olyan, aki hasonlóan járt, tudna mesélni? Van, aki emiatt mégsem tudta befejezni a szakot?


Eddig nem hallottam senkitől, aki nagyon megszívta volna ezzel, de próbálok lélekben a legrosszabb eshetőségre készülni.


Kérlek benneteket, hogy kíméljetek meg a szidalmazástól. Ez az egyetlen tantárgyam hiányzik az államvizsgához, szóval semmiképp nem fogom annyiban hagyni. Sajnos az utóbbi egy évben nagyon összejöttek a dolgok, most eléggé magam alatt vagyok...



2021. jún. 20. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Újrafelvételizel, felvesznek, megpróbálsz minél több tárgyat elfogadtatni, és befejezed az egyetemet. Ennyi!

Ne foglalkozzál azzal, hogy más mit mond, vagy gondol. Megcsinálod és kész!

Minden szakon vannak szívatós tárgyak, de ezeket sajnos meg kell ugrani, és nem igazán számít, hogy hanyadik nekifutásra, bár tudok olyan munkaadóról, aki élvezettel kéri el az "indexet", de ezzel ne foglalkozzál, csak csináld meg.

2021. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sok tárgyat nem tudsz elfogadtatnod, ezért szívnod kell velük megint. Akkor fordulhat ez elő, ha azóta tantervváltás volt, bár valószínűleg akkor is sok ekvivalenciát elintézhetsz.

Esetleg ha úgy jön ki a jelentkezés, hogy ki kell hagynod egy évet, de ebben az esetben nyilván dolgozhatsz addig, még talán jól is fog jönni a pihi.

Ha államin voltál de közben elfogyott, lehet fizetned kell, de ezt gondolom tudod, szóval nem ér meglepetésként.


Ha jól értem, még nincs minden veszve, feküdj rá, tudd le, menni fog, szurkolok! :)

Ha mégse, akkor se keseredj el, megesik az ilyen, attól még értékes vagy, és nem ez számít.

2021. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!