Milyen orvosnak lenni?

Figyelt kérdés

Van magánélete? Ha egyedül él, tud saját lakást meg autót venni?

Ilyesmi kérdések érdekelnek. Elsősorban orvosok válaszait várom.


2021. jún. 23. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Faraszto a sok idiotat elviselni.


Mindenki okosabbnak hiszi magat nalad.

Fokent a kamu termeszetgyogyaszokra gondolok.


A fizetes egy fokkal jobb, de a targyi feltetelek kritikan aluliak.


Cel, Svajc vagy Norvegia. Tehat kivandorlas.

2021. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos előttem szólónak igaza van, bár ettől függetlenül én nem fogok kivándorolni. Fizetés jelen állás szerint nem rossz, a tárgyi és személyi feltételek viszont egyre rosszabbak.
2021. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nhzzhnnhzzhn válasza:
85%
Szar de életeket menthetsz.
2021. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Az egyes valaszomban tenyeket irtam, megis leszavaztak.


Ocska mentalitasu orszag Magyarorszag.


Bizom abban, hogy aki csak teheti, elmegy Magyarorszagrol.


Magyarorszag nem erdemel minosegi szakembereket!

2021. jún. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha végzés után olyan szakvizsgát teszel, amely a magánszektorban piacképes, és van elegendő kezdőtőkéd ahhoz, hogy magánrendelőt bérelj és rendezz be magadnak (pl. szülői segítséggel), akkor onnantól a magánpraxisból már jól jövedelmező, jó időbeosztású állásod lehet. Egy ilyen, tisztán magánpraxisból, vagy félállásban állami állásból és félállásban magánpraxisból élő orvosnak már nem feltétlenül van annyira rossz dolga. Sajnos a szakvizsgáig viszont le kell húzni előtte az állami szektorban pár évet; és mint mondtam, általában jelentős tőke is kell a magánrendelő elindításához. Ha mindez nincs meg, akkor marad a stresszes gürizés az állami szektorban nyugdíjig. De ha megvan, akkor is eltelik jó néhány év, míg elkezdesz jól keresni.


Nekem a testvérem orvos, onnan tudom mindezt. Az ő életpályáján azt látom, hogy bőven 40 fölött volt, mire jobb jövedelme lett. Ez a pálya nem azoknak való, akiknek a gyors egzisztencia-teremtés elsőrendű szempont.

2021. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!