Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemtöl nem lehet semmi...

Egyetemtöl nem lehet semmi informàciót szerezni a felvételiröl?

Figyelt kérdés
Ahova idén jelentkeztem pàr éve FOKSZ-t végeztem csak 20-20 embert vesznek fel nappalira-levelezöre... Legalabb annyi infôt sem adhatnak ki h hàny fö jelentkezett? Örjìtö ez a vàrakozàs :(
2021. jún. 28. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
*Alapszakra jelentkeztem idén
2021. jún. 28. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Chill. Majd jön az eredmény július végén. Addig nyaralj.
2021. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok mert olyan tanàcstalan vagyok eddig 3 évet dolgoztam egyik napról a màsikra oda a munkàm (csöd) és most várok h egyetemre megyek tanulni ha felvesznek vagy munka után keresgéljek ( igaz keresek de egyenlőre semmi)
2021. jún. 28. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felvin van olyan hogy friss felvételi statisztikák, googleban keress rá. Ha azt állítod be hogy szakonkent akkor listázza az adott karon oktatott szakokra jelentkezőket.
2021. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod nézni a felvin, hogy idén hányan jelentkeztek az adott szakra.
2021. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. jún. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!