Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Több év munkatapasztalattal...

Több év munkatapasztalattal számít, hogy hol végzek el egy egyetemi szakot, ha csak a papír kell?

Figyelt kérdés

Programozóként dolgozom, de nincs diplomám és ezt szeretném pótolni.


Két egyetem jöhet szóba, ami kompatibilis a munkahelyemmel.


A Milton Friedman gazdaságinformatikus képzése levelezőn vagy az EKE (Eger) programtervező informatikus távoktatásban.


A Miltonról úgy halottam, hogy nem szeretik az önéletrajzban, viszont hozzám közel van és fontos, hogy az órák pénteken munka után és szombaton lennének.


Eger messze van tőlem, de távoktatásban szinte csak vizsgázni kell bemenni személyesen.


Szívem szerint szívesebben járnék levelezőre, hogy legyen egy minimális kontaktus a többi hallgatóval.


Igazából csak annyi érdekelne, hogy több év munkatapasztalattal a hátam mögött is számít-e, hogy hol végeztem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem különösebben, sokkal többet számít (főleg programozóként), hogy milyen munkatapasztalatod van.
2021. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként járna neked az valamilyen előnnyel, hogy van diplomád? Nem kételkedek, tényleg érdekel.
2021. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kell papír, budi papír.
2021. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem tudom, hogy mennyi előnye lenne, talán maximum azon HR-es kollégáknál, akik ez alapján is szűrik az önéletrajzokat, hogy kinek van papírja. De a fő ok, hogy lenne kedvem egyetemre járni és bajom nem lesz tőle =D
2021. jún. 29. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen egyetemen végzel a lényeg, hogy legyen róla papírod. Ahogy írtad a munkatapasztalat a lényeg, amit egy neves egyetem sem pótolhat. Lehetsz te frissen végzett EKE-s ha tapasztalatod semmi.

Azt válaszd amelyik neked jobb. Munka mellett fontos (nekem pl.), hogy ne kelljen több 100 km-t utazgatni még munka után.

Számomra a levelezős kapcsolat nem fontos (van 1-2 ember akivel amúgy is tartom a kapcsolatot), a lényeg hogy meglegyenek a vizsgáim és teljesítsem a féléveket. Munka és család mellett tanulni mentem oda, nem haverkodni. De minden ember más, kinek mi számít. Sajnos az én szakomon nincs távoktatás de ha lenne egyből átnyergelnék.

2021. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!