Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemváltás/átjelentkezés...

Egyetemváltás/átjelentkezés lehetséges? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A Pannon Egyetemen most fejeztem be az első évem, ide erős 450 ponttal vettek fel. Lehetséges az átjelentkezés másik egyetemre (pl. BME vagy Pte) úgy, hogy ne vesszen kárba ez az évem? Mennyire nehéz ezt kivitelezni, mivel jár?

2021. jún. 29. 06:09
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon át jelentkezni lehet,ha a másik egyetemen is van olyan szak-szakma amire panonba jártál.panon egyetem igazgatoságát kérdezd meg
2021. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Át lehet jelentkezni egy másik egyetemre ugyanarra a szakra. Akkor nem veszik kárba az az egy év, de azzal azért számolni kell, hogy nem egyezik meg teljesen a két tanterv és nem biztos, hogy minden tárgyat el lehet fogadtatni, lehet valamit pótolni kell stb. Viszont ennek szerintem mindenhol más a menete és utána kell járni a követelményeknek, mi kell az átvételhez, milyen papírokat kell beszerezni, mik a határidők stb.
2021. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!